Vlnená deka – Lux

89.00 s DPH

Vlnená deka Lux je vyrobená z najkvalitnejšej 100% austrálskej vlny, ktorá je veľmi jemná a nadýchaná. Deka je dostupná v prírodnej farbe.

Naša vlnená deka Lux je veľmi hrejivá, stvorená na zahriatie v chladných dňoch a navyše aj veľmi odolná, takže vydrží dlhé roky.

Na sklade

Katalógové číslo: 109 Kategória: ,
Popis

Vlnená deka Lux je elegantným a praktickým doplnkom do každej domácnosti. Je vyrobená z najkvalitnejšej 100% austrálskej vlny, ktorá je veľmi jemná a nadýchaná. Deka je dostupná v prírodnej farbe, takže sa hodí do každého interiéru a je zakončená strapcami.

Naša vlnená deka Lux je veľmi hrejivá, stvorená na zahriatie v chladných dňoch. Vlnená deka Lux je navyše veľmi odolná, takže vydrží dlhé roky.

V tomto prípade je veľmi dôležité si uvedomiť, že vlnené produkty nijako nedráždia pokožku ani nespôsobujú alergie, čo v súčasnosti predstavuje pre mnohých ľudí obrovský problém.

Takáto deka by sa mala objaviť v každej domácnosti, pretože nielen skvele vyzerá a hreje nás, ale pomáha nám aj účinne bojovať proti rôznym chorobám, ktoré bránia nášmu každodennému fungovaniu.

Vlnené deky sú obzvlášť vhodné na použitie pri liečebnej rehabilitácii, ľudí trpiacich reumou, chorobami kĺbov a chrbtice, zápalov svalov, väzov, močových ciest, obrny nervov, porúch obehu, poúrazovej neuralgie a osôb náchylných na nadmerné potenie, alergiu na na perie a roztoče.

Vlnené deky je možné prať vo vode do 40 stupňov.
Rozmer: 150×200
Hmotnosť: 500 g / m²