Back
Vypredané

Kožušinový fusak KANEX

119.00 s DPH

Nie je na sklade

Popis

Fusak je vyrobený zo 100% ovčej kožušiny, opracované metódou RELUGAN a z vrchnej časti je pokrytý vodeodolnou textíliou. Svojimi termoregulačnými vlastnosťami a ďalšími benefitmi je kožušinový fusak ideálnou voľbou pre novorodencov až po dieťa do veku 1,5 roka.

RELUGAN je spôsob opracovania kožušiny na prírodnej báze, bez použitia alergénnych látok, chlóru a chrómu.

Rozmer: 89×43 cm

upevnenie:
Fusak možno upevniť na kočík prostredníctvom otvorov na zadnej časti, na sánky ho uchopíme suchými zipsami, viď foto (nezabudnúť na vypodloženie chrbta dekou / vankúšikom, aby rám sánok dieťa na chrbte neomínal). Obojstranné zipsové zapínanie po obvode umožňuje fusak aj odzipsovať a používať, ako kožušinovú podložku.

údržba:
Ovčí kožušina obsahuje lanolín, ktorý zaisťuje prirodzené samočistenie vlny. Tento samočiastiaci proces je možné podporiť vyvetraním kožušiny. Na samotné odstraňovanie drobných nečistôt odporúčame jednoduché metódy a to kožušinu vyklepať a očistiť navlhčenou handričkou. Pri väčšom znečistení ručné pranie do 30 ° C a s použitím bežne dostupného špeciálneho pracieho prostriedku na vlnu. Sušenie voľne vo vzdušnej miestnosti.