Kožená zástera Master

69.0083.80 s DPH

Kvalitná kožená zástera Master je vhodná pre grillmajstrov, kuchárov, barmanov, k výčapu. Osvedčí sa aj pre barberistov, remeselníkov, či domácich hobbymajstrov.

Vhodná ako praktický darček 🙂 s možnosťou gravírovania mena, iniciálov, loga.

Vymazať
Dátum doručenia po zvolení variantu
Katalógové číslo: 5582-1 Kategórií:
Popis

Kvalitná kožená zástera Master je vhodná pre grillmajstrov, kuchárov, barmanov, k výčapu. Osvedčí sa aj pre barberistov, remeselníkov, či domácich hobbymajstrov.

Vzhľadom na úpravu kože, ktorá je leštená je povrch hladký a nenasiakava žiadnu tekutinu. Ľahko sa z nej odstraňujú škvrny, masť a iné nečistoty. Oceníte je pri rozpálenom grille. V remeselnej dielni poskytne ochranu pred iskrami.

Zástery sú viacúčelové, jednak ako ochranný a zároveň aj imidžový prvok.

Vhodná ako praktický darček 🙂

Naše kožesné zástery Master sú prispôsobivé a pohodlné nosenie umožňuje nastaviteľné viazanie pomocou kožených popruhov cez ramená, ako aj rýchloodnímateľný bedrový kožený popruh s karabinkou.

Starostlivosť o zásteru je jednoduchá, nečistoty zotrieť vlhkou handrou, či kefou za pomoci saponátu. Zásteru po použití zaveste alebo zrolujte.

Rozmery: 93×68 cm

Chcete si zásteru prispôsobiť podľa Vašich predstáv?
Na zásteru ponúkame možnosť gravírovania, textu, loga, obrázku. Cena za gravírovanie je +14,90
€.
V prípade záujmu nám do poznámky pri objednávke napíšte Vašu predstavu, alebo nám pošlite obrázok, logo, na našu emailovu adresu: info@kanex.sk a návrh Vám vytvoríme a pošleme na odsúhlasenie.

gravirovanie kolaz

Ďalšie informácie
Gravírovanie

Bez gravírovania, S gravírovaním