Back
Akcia

Kožušinový bedrový / obličkový pás

34.90 s DPH

Vymazať
Dátum doručenia po zvolení variantu
Katalógové číslo: 3127 Kategória: , Značka:
Popis

Praktický, funkčný a hlavne zdraviu prospešný bedrový či obličkový pás je vyrobený z ovčej kožušiny spracovanej na prírodnej báze metódou Relugan® GT-50 .

V porvnaní s ovčím rúnom, je kožušina trvácnejšia, hustota vlny je neporovnateľne väčšia a netvorí sa takzvané hrudkavenie vlákien ako pri ovčom rúňe, alebo syntetickej náhrade. Kožušina relugan je zároveň prateľná vo vode.

Bedrový pás pochádza z našej dielne KANEX. Okrem kvality materiálu je pre nás dôležitá aj funkčnosť produktu. Kožušinový pás sa obopína širokými elastickými pásmi a suchým zipsom, čím je možné pás prispôsobiť na presný obvod pásu. Na rozdiel od šnurovacích alternatív sa bedrový pás ľahko obopína okolo pásu a hlavne pohodlne nosí.

Kožušinový bedrový pás vám pomôže uľaviť od obličkových problémov, prechladnutia, bolesti chrbta, menštruačných bolestí a pozitívne pôsobí na problémy s močovými cestami a zápalmi. Osvedčí sa aj ako prevencia pred nachladením, napríklad pri pobyte v sychravom počasí, alebo pri práci v náročných podmienkach.

Vďaka funkčnosti je bedrový pás vhodný nielen na domáce nosenie, ale ocenia ho aj športovci či pracovníci v teréne.

Základom bedrového pásu je zrteľná ovčia kožušina Relugan®, ktorá je charakteristická svojou medovou farbou. Kožušina je výnimočná svojím spracovaním výlučne na prírodnej báze, bez použitia chlóru, formaldehydu a ťažkých kovov. Vďaka spracovaniu výlučne na prírodnej báze, môžte bedrový pás nosiť priamo na pokožke tela. Jemné vlákna vlny masírujú nervové zakončenia a odstraňuje ióny škodlivé pre organizmus, ktoré sú príčinou únavy a bolesti chrbta.

Kožušinu relugan možno prať ručne, vo vode do 30° C, za pomoci bežných pracích prostriedkov.
Rozmery samotnej kožušiny sú 73x18cm
Dostupné veľkosti podľa obvodu pásu:  S 70-90cm, M 90-105cm, L 105-120 cm

Ďalšie informácie
Rozmer - obvod pásu

S 75-90cm, M 90-105 cm, L 105-120cm